Ogromna wygrana w Divine Fortune

James z Wielkiej Brytanii, bo o nim będzie mowa w tym miłym artykule, zgarnął w ostatnim czasie cudowną wygraną w wysokości 235 tysięcy funtów na jednym z tytułów oferowanych przez słynnego dostawcę gier Netent. Slot z przesłaniem jackpotowym nie kazał długo czekać na pierwsze efekty swojej oferty.

Pewna marcowa niedziela, a dokładniej ta z dnia 12.03.2017 będzie od tej pory dniem i datą, które 28-latek zapamięta na całe życie. To właśnie wtedy zdecydował się na grę w Divine Fortune, na nie robiącej szału stawce 1.40 i jako pierwszy trafił jakcpot w nowym tytule w ofercie dostawcy.

Divine Fortune jest, jak wspomnieliśmy, stosunkowo nową grą, która została wydana w styczniu bieżącego roku. Jest to 5-bębnowe gniazdo z 20 liniami wygrywającymi, którego animacja i treść opiera się na mitologii greckiej i zawiera wiele ciekawych funkcji. Darmowe spiny oraz pula gry bonusowej to tylko jedne z nich.

Wygrana padła w jednym z kasyn ze stajni EveryMatrix, które w znakomitej większości w ostatnim czasie niestety opuściły polski rynek. Wciąż możliwa informacja o ich powrocie w przyszłości jest na pewno optymistyczną wiadomością dla slotomaniaków z naszego kraju.