Playtech przedstawia NGR online

Topowy twórca oprogramowania kasynowego, firma Playtech ogłosiła wprowadzenie na rynek New Grand Royale, wyposażone w pięć stołów blackjacka na żywo, baccarata oraż ruletkę.

Innowator Isle Of Man stwierdził, że Grand Royale to pierwsza z wielu nowych koncepcji, której uruchomienie dąży do rozwoju przemysłu na świecie. Celem jest też bycie firmą dostarczającą najbardziej nowatorskie usługi krupierskie. GR zostało zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości w stosunku do klientów, z wieloma unikalnymi elementami konstrukcyjnymi z opcją „Salle PRIVEE” w big blackjacku.

To pierwsze wdrożenie, które stanowi początek następnej generacji studia w propozycji Playtech i uzupełniany nowym interfejsem jest wiodącą firmą na rynku, która w zeszłym roku rozpoczęła ofertę ruletki i innych gier w systemie HTML5.

Grand Royale opisany jako „high-end”, który dostarcza doświadczeń z prawdziwymi standardami VIP i oferuje licencjobiorców oraz zaawansowane funkcje, personalizacje i segmentacje. Ponad to oświadczył, iż nowy dealer live jest w komplecie ze stołem mini ruletki prestige w celu dostarczenia bogatszych przeżyć dla gracza.